تبلیغات
فرهنگ دینداری

مطالب گذشته

جستجو

امروز:

اسامی 20 منتخب اول مردم شهر ری/ صعود فدایی و سقوط مطهری
اسامی 20 منتخب اول مردم شهر ری در حوزه انتخابی تهران، ری و شمیرانات مشخص شد.

به گزارش خبرنگار مهر غلامعلی حداد عادل، حسن ابوترابی فرد، مرتضی آقا تهرانی،علیرضا مرندی، مسعود میرکاظمی،حسین فدایی به ترتیب 6 منتخب اول مردم  شهر ری هستند این در حالی است که فدایی در لیست تهران در رتبه بیست و سوم قرار داشت در فهرست زادگاهش در رتبه ششم قرار دارد و مطهری نیز که هشتمین منتخب تهران است نامش در فهرست 20 نفر اول شهر ری دیده نمی شود.

20 منتخب اول شهرستان شهر ری به ترتیب عبارتند از:

1- غلامعلی حداد عادل

2- محمد حسن ابوترابی فرد 

3- مرتضی آقاتهرانی

4- علیرضا مرندی

5- مسعود میرکاظمی

6- حسین فدایی

7- بیژن نوباوه

8- روح الله حسینیان

9- علی اصغر زارعی

10 - علیرضا زاکانی

11- زهره طبیب زاده

12-حسین مظفر

13- احمد توکلی

14- غلامرضا مصباحی مقدم

15- اسماعیل کوثری

16- محمد سلیمانی

17-مهرداد بذرپاش

18- سید محمود  نبویان

19- سید مهدی هاشمی

20- لاله افتخاری

به گزارش مهر، آمار فوق اختصاصا متعلق به شهرستان ری است که با پایان شمارش آراء به آمار حوزه انتخابی تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات اضافه خواهد شد.



رئیس ستاد انتخابات وزارت کشور در نشست خبری اسامی کاندیداهای شهر تهران که در مرحله اول به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کرده اند را اعلام کرد.


نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در زنجان
اطلاعیه شماره 48 ستاد انتخابات کشور
اعلام اسامی 55 منتخب دارنده بیشترین آرا در تهران

خبرگزاری فارس: ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 48 خود اسامی 55 نفر اول حائز بیشترین آرای حوزه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر را تا ساعت 20 روز یکشنبه اعلام کرد.


نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در زنجان
اطلاعیه شماره 48 ستاد انتخابات کشور
اعلام اسامی 55 منتخب دارنده بیشترین آرا در تهران

خبرگزاری فارس: ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 48 خود اسامی 55 نفر اول حائز بیشترین آرای حوزه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر را تا ساعت 20 روز یکشنبه اعلام کرد.


اسماعیل کوثری
احمدی‌شهرکی در گفت‌وگو با فارس:
آرای اسماعیل کوثری در حال تصحیح است

خبرگزاری فارس: رئیس ستاد انتخابات شهرستان تهران گفت:درباره تشابهات اسمی، اگر مقابل اسمی در برگه رای کد انتخاباتی نوشته نشود، رای متعلق به فرد مشهور است و بر این اساس در حال تصحیح آرای برخی شعبات درباره اسماعیل کوثری هستیم.


 
مصطفی محمد نجار وزیر کشور
بر اساس آرای شمارش شده در سراسر کشور
وزیر کشور: مشارکت در انتخابات تاکنون 2/64 درصد/ 135 نفر بهارستانی شدند

خبرگزاری فارس:وزیر کشور گفت: تاکنون میزان حضور مردم در انتخابات مجلس نهم میزان مشارکت 2/64 درصد بوده و در استان تهران رقم مشارکت 52 درصد است.


مجلس نهم
نتایج کامل انتخابات مجلس ‌در خراسان رضوی اعلام شد / شمارش آرا در مشهد هنوز ادامه دارد

خبرگزاری فارس: رئیس ستاد انتخابات استان خراسان رضوی آخرین نتایج به دست آمده شمارش آرای ماخذوه در استان خراسان رضوی را اعلام کرد.


لوگوی انتخابات انتخابات مجلس نهم
این خبر تکمیل می‌شود/
اخبار لحظه به لحظه فارس از «نتایج اولیه» شمارش آراء در سراسر کشور

خبرگزاری فارس: نتایج اولیه و غیر رسمی شمارش آراء در سراسر کشور منتشر شد.


مرتضوی
رئیس ستاد انتخابات کشور اعلام کرد
اسامی ۶۰نفر اول تهران تا این لحظه/ ۱۰۲۲۳۷۶ رای ماخوذه در ۲۱۴۶ شعبه

خبرگزاری فارس:سیدصولت مرتضوی اسامی۶۰ نفر اول تهران در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تا این لحظه را اعلام کرد.


 
انتخابات مجلس نهم
این خبر تکمیل می‌شود/
اسامی کامل نمایندگان راه‌یافته و بازمانده از مجلس نهم

خبرگزاری فارس: اسامی غیررسمی نمایندگان فعلی مجلس هشتم که از راه‌یابی به مجلس نهم بازمانده و اسامی نمایندگانی که به مجلس نهم راه یافتند، منتشر شد.


 
انتخابات
با آهنگ کنونی آرای شمارش شده
حدود 10 نامزد از تهران به مجلس می روند/ انتخابات به مرحله دوم کشیده می شود

خبرگزاری فارس:شمارش آرای انتخابات مجلس نهم در حوزه انتخابیه تهران بزرگ فردا پایان می یابد که با آهنگ کنونی آرا ، احتمالا" 9 یا 10 نفر از نامزدها به مجلس راه یافته و انتخابات به مرحله دوم کشیده می شود.


ستاد انتخابات کشور
اطلاعیه شماره 38 ستاد انتخابات کشور درباره نتایج 23 حوزه انتخابیه

خبرگزاری فارس: ستاد انتخابات کشور طی اطلاعیه شماره 38 نتایج 23 حوزه انتخابیه دیگر را اعلام کرد.


پرویز امینی نویسنده کتاب جامعه شناسی 22 خرداد
/تحلیل/ پرویز امینی
جامعه‌شناسی ۱۲ اسفند

خبرگزاری فارس: انتخابات دوازده اسفند مانند حوادث سی و سال گذشته نشان داد که هر کس و هر جریانی از نظام و انقلاب جدا شد، مردم هم از آنها جدا می شوند و به راحتی آنها را کنار می گذارند.


نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در زنجان
نتایج قطعی انتخابات در اصفهان اعلام شد

خبرگزاری فارس: رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان نتایج کاندیداهای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.


جامعه مدرسین
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
ملت سیلی سختی به استکبار نواخت/ایران الگوی مردم‌سالاری دینی در جهان است

خبرگزاری فارس: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از حضور پرشور مردم در انتخابات و از همة کسانی که با تلاش و پی‌گیری خود زمینه تحقق این افتخار ملی اسلامی را فراهم نمودند، تشکر و قدردانی کرد.


 
اطلاعیه شماره 39 ستاد انتخابات کشور
نتایج 35 حوزه انتخابیه دیگر اعلام شد

خبرگزاری فارس: پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور طی اطلاعیه شماره 39 نتایج 35 حوزه انتخابیه دیگر که تا ساعت 20:30 روز شنبه سیزدهم اسفند ماه 1390 نتایج آنها اعلام کرد.


سید صولت مرتضوی رئیس ستاد انتخابات
با حضور رئیس ستاد انتخابات کشور انجام می شود
تشریح آخرین نتایج انتخابات، امشب در گفتگوی ویژه خبری

خبرگزاری فارس: سید صولت مرتضوی در برنامه امشب گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما، آخرین اخبار و نتایج انتخابات نهم مجلس در سراسر کشور را تشریح می‌کند


44 نفر اول تهران ‌از آرای 1700 صندوق + میزان آرای کسب شده

خبرگزاری فارس: 44 نامزد تهران که از 1700 صندوق شمارش شده بیشترین رای را کسب کرده‌اند، مشخص شد.

خبرگزاری فارس: 44 نفر اول تهران ‌از آرای 1700 صندوق + میزان آرای کسب شده

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، از مجموع شمارش آرای غیر رسمی  در ۱۷۰۰صندوق اخذ رای در شهر تهران 44 نامزدی که بیشترین رای را کسب کرده‌اند، به ترتیب به شرح زیر است(اعداد گرد شده ولی ترتیب درست است).

1- غلامعلی حدادعادل 329 هزار

2- حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد 198 هزار

3- سیدعلیرضا مرندی 194 هزار

4- حجت‌الاسلام آقاتهرانی 192 هزار

5- سیدمسعود میرکاظمی 158 هزار

6- بیژن نوباوه 131 هزار

7- احمد توکلی 128 هزار

8- علی مطهری 126 هزار

9- حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان 115 هزار

10- علی‌اصغر زارعی 112 هزار

11- علیرضا زاکانی 110هزار

12- حسین مظفر 108 هزار

13- زهره طیب‌زاده 107 هزار

14- حجت‌الاسلام مصباحی‌مقدم 107 هزار

15- سلیمانی 104 هزار

16- سید‌مهدی هاشمی 104 هزار

17- مهرداد بذرپاش 99 هزار

18- حجت‌الاسلام نبویان 99 هزار

19- محمد اسماعیل کوثری 96 هزار

20- لاله افتخاری 95 هزار

21- حجت‌الاسلام رسایی 95 هزار

22- مهدی کوچک‌زاده 95 هزار

23- مجتبی رحماندوست 95 هزار

24- الیاس نادران 94 هزار

25- حسین فدایی 93 هزار

26- محمدرضا باهنر 93 هزار

27- پرویز سروری 89 هزار

28- فاطمه رهبر 89 هزار

29- فاطمه آلیا 86 هزار

30- علیرضا محجوب 85 هزار

31- حسین نجابت 83 هزار

32- زهره الهیان 80 هزار

33- حجت‌الاسلام روانبخش 77 هزار

34- حجت‌الاسلام کازرونی 74 هزار

35- سهیلا جلودارزاده 73 هزار

36- الهام امین‌زاده 73 هزار

37- زهره سادات لاجوردی 71 هزار

38- حجت‌الاسلام سقای بی‌ریا 70 هزار

39- اسدالله بادامچیان 69 هزار

40- حسین طلا 69 هزار

41- حسن غفوری‌فرد 65 هزار

42- محمدنبی رودکی 61 هزار

43- حسن حمیدزاده 61 هزار

44- محمدنبی حبیبی 58 هزار

به گزارش فارس، اسامی 44 نامزد ذکر شده به ترتیب دقیق کسب رای از هزار و 700 صندوق شمارش شده، نگارش شده است.

اخبار تکمیلی متعاقبا منتشر می‌شود.


* بنا به منابع غیر رسمی بر اساس شمارش آرا در حوزه‌های مختلف انتخابیه در اصفهان نفرات زیر به مجلس راه یافتند: کاشان: منصوری؛ اردستان: بخشایش؛ شهرضا: حیدرپور؛ نجف آباد و تیران و کرون: ابوترابی؛ فلاورجان: موسوی؛ نایین: طباطبایی؛ دولت آباد و شاهین شهر: حاجی؛ مبارکه:ایران پور؛ حوزه ارامنه: بیگلریان؛ چادگان، فریدن و فریدونشهر: اسفنانی؛ گلپایگان و خوانسار: میرمحمدی

 * سید باقر حسینی و رضا نجفی طبق حداکثر آرای مردم حوزه‌ انتخابیه زابل، زهک و هیرمند، منتخبان نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شدند.

 * با شمارش بخش اعظمی از صندوق‌های رای در حوزه انتخابیه اصفهان، حسن کامران شانس حضور به عنوان نفر اول در بهارستان را دارد. پس از کامران، حجت الاسلام سالک، عباس مقتدایی، حمیدرضا فولادگر، نیره اخوان بی‌طرف در جایگاه بعدی قرار دارند.

 * محمد اسماعیلی و محسن عیلمردانی با انتخاب مردم زنجان به مجلس راه یافتند.

 * حسن تامینی صدرنشین رقابت‌های انتخاباتی رشت شد/4 کاندیدا به دور دوم راه یافتند

 * بر اساس اعلام منبع آگاه و با پایان شمارش آرا در حوزه انتخابیه خلخال و کوثر، جلیل جعفری‌بنه با کسب 23 هزار و 898 رای راهی بهارستان شد.

 * علی نعمت چهاردولی با کسب 37 درصد آرا نماینده ملایر شد.

 * هدایت‌الله میرمرادزهی از سراوان مسافر بهارستان شد.

 * ارسلان فتحی‌پور  به عنوان نماینده کلیبر و هوراند به مجلس نهم راه یافت.

 * عطاءالله حکیمی با 27 هزار و 728 رای نماینده رودبار شد

 * بر اساس آخرین اخبار حاصله از شمارش آرا در شهرستان لنجان، انتخاب نماینده این حوزه انتخابیه به دور دوم کشیده شد.

 * تعیین نماینده تفرش و آشتیان به دور دوم کشیده شد.

 * رضا عبدالهی برای هفتمین بار از حوزه انتخابیه ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی راهی مجلس شد.

 * در حوزه انتخابیه نیشابور، پس از حجت‌الاسلام سبحانی نیا، علی مروی به عنوان دومین نماینده این حوزه انتخابیه به مجلس نهم راه یافت.

 10:15  بر اساس  گزارشات غیررسمی آرای اصفهان تا ساعت ۹ صبح به این شرح است 1- حسن کامران 180هزار رای   2- حجت الاسلام سالک 136هزار رای   3- نیره اخوان 130هزار رای

4- عباس مقتدایی 122هزار رای    5- حمیدرضا فولادگر 103هزار رای    6- مرتضی طلایی طلایی 97هزار رای

7- مجید نادرالاصلی 96هزار رای     8- حجت الاسلام ناصری 93هزار رای

 10:15 روح‌الله عباسپور با کسب 37 هزار و 440 رأی از بوئین‌زهرا راهی مجلس نهم شد.

 10:19 عبدالله سامری، با کسب 26 هزار رأی به‌عنوان نماینده مردم خرمشهر در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

 10:22 در حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه، احمدعلی مقیمی به مجلس راه یافت.

 10:27 در حوزه انتخابیه اردبیل، منصور حقیقت‌پور با 63 هزار رای و کمال‌الدین پیرمؤذن با 58 هزار رای راهی خانه ملت شدندنماینده سوم حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین برای راهیابی به بهارستان در دور دوم با رقیب خود رقابت می‌کند.

 10:28 نتیجه 589 صندوق آرا در مشهد و کلات تا این لحظه به شرح ذیل است:

 سید امیرحسین قاضی‌زاده 197 هزار رأی     مهندس سیدهاشم بنی‌هاشمی 147 هزار رأی

 حجت‌الاسلام والمسلمین پژمان‌فر 143 هزار رأی        سردار جواد کریمی 140 هزار رأی

 جواد آرین‌منش 109 هزار رأی      عفت شریعتی 106 هزار رأی

 حجت‌الاسلام حسین‌زاده بحرینی 98 هزار رأی     انسیه غفوری شعرباف 86 هزار رأی

 عبدالکریم جوادی 57 هزار رأی    محمدناصر توسلی‌زاده 48 هزار رأی

 خلیل موحدی 45 هزار رأی

 و مجید خدایی جزو نفرات بعدی اعلام شد.

 10:30 بهروز جعفری و مسعود پیرمرادیان در حوزه انتخابیه شهرستان سمیرم به دور دوم انتخابات راه پیدا کردند.

 10:30 انتخابات در حوزه انتخابیه دهلران به دور دوم کشیده شد. علی‌محمد احمدی با ۲۱ هزار و ۳۹ رای و امین دوست‌محمدی با نتیجه ۱۶ هزار و ۸۱ رای به دور بعدی انتخابات حوزه انتخابیه دهلران راه یافتند.

 10:30 در حوزه انتخابیه شهرستان پاوه و اورامانات، نعمت منوچهری به مجلس راه یافت.

 10:32 با 34هزار رای محمدعلی اسفنانی نماینده فریدون‌شهر شد.

 10:35 موسی‌الرضا ثروتی و قاسم جعفری از بجنورد به مجلس راه یافتند.

 10:37 سید محمد بیاتیان به عنوان نماینده مردم شهرهای بیجار و حسن‌آباد یاسوکند انتخاب شد.

 10:40 در حوزه انتخابیه خوانسار و گلپایگان، سید محمد حسین میر محمدی با نزدیک به ۱۴ هزار و ۴۰۰ رای از کل ۵۱ هزار آرای ماخوذه در این حوزه انتخابیه به خانه ملت راه یافت.

 10:44 محسن صرامی با کسب ۳۱هزار و ۲۹۹ رای از شهرستان خمینی شهر به نهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافت.

 10:45 لاریجانی، آشتیانی و امیرآبادی به عنوان نمایندگان قم به بهارستان راه یافتند.

 10:45 رئیس ستاد انتخابات مشهد به فارس گفت: انتخابات در مشهد و کلات به مرحله دوم کشیده می‌شود.

 10:48 در حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد، محمدحسین گروسی با کسب 76 درصد آرا به عنوان نماینده مردم راهی مجلس شورای اسلامی شد.

 10:56 ابراهیم نکو با ۶۹ هزار رأی نماینده منتخب مردم شهرستان‌های رباط کریم و بهارستان وارد مجلس شد.

 10:57 اهر‌ی‌ها، عباس فلاحی باباجان را با 40 هزار رای راهی بهارستان کردند.

 11:01 محمدرضا رضایی کوچی با 53 هزار رای به عنوان نماینده مردم جهرم در مجلس نهم انتخاب شد.

 11:03 رجب رحمانی نامزد اصولگرای حوزه انتخابیه تاکستان با غلبه بر رقیب اصلاح طلب خود امیر طاهرخانی راهی مجلس شد. رجب رحمانی37 هزار و 643 و  امیرطاهرخانی 27 هزار و 483 رای کسب کردند.

 11:04 امیر خجسته در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه همدان و فامنین حائز اکثریت آرا شد و به مجلس راه یافت. در همین حوزه انتخابیه سیدمحمدکاظم حجازی و ابراهیم کارخانه به دور دوم راه یافتند.

11:11 حبیب آقاجری با رأی 43 هزار نفری به‌عنوان نماینده مردم ماهشهر معرفی شد.

11:13 قدرت‌الله علیخانی از راه‌یابی به مجلس از حوزه انتخابیه قزوین بازماند.

11:17 شمارش آرا در حوزه انتخابیه سنندج، کامیاران و دیواندره ادامه دارد و تا این لحظه رقابت در بین 4 کاندیدا لحظه ای تغییر می‌کند./ انتخابات در این حوزه به احتمال فراوان به دور دوم کشیده می‌شود.

11:27 در حوزه انتخابیه ارومیه از مجموع 398 هزار و 155رای اخذ شده، نادر قاضی‌پور با کسب 192 هزار و 903 رای به عنوان نماینده اول مردم این شهرستان به خانه ملت راه یافت.

 عابد فتاحی با 114 هزار و 978 رای و جواد جهانگیرزاده نیز با 108 هزار و 133 رای به ترتیب به عنوان نفرات دوم و سوم از این حوزه انتخابیه به عنوان نماینده مجلس نهم برگزیده شدند.

11:27 در حوزه انتخابیه ماکو، چالدران، شوط و پلدشت، محمد علی‌پور با کسب آرای لازم به عنوان نماینده مردم این حوزه به نهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافت.

 11:27 در حوزه انتخابیه خوی و چایپاره نیز از مجموع 197 هزار 911 رای مردم این شهرستان، موید حسینی صدر با کسب 78 144 رای به عنوان نماینده مردم این حوزه معرفی شد.

 11:27 در سلماس، از مجموع 95 هزار و 841 رای مردم، علی اکبر آقایی با به دست آوردن 42 هزار و 26 رای به عنوان نماینده مردم این حوزه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

 11:27 در حوزه نقده و اشنویه نیز عبدالکریم حسین‌زاده حایز اکثریت آرا شد.

11:27 در حوزه انتخابیه میاندوآب، تکاب و شاهین‌دژ، روح‌الله بیگی و مهدی عیسی‌زاده با کسب آرای لازم به عنوان نمایندگان این حوزه راهی مجلس نهم شدند.  محبی نیا از ورود به مجلس بازماند.

 11:27 در حوزه انتخابیه سردشت و پیرانشهر نیز رسول خضری با کسب 42 هزار و 840 رای از مجموع آرای اخذ شده به عنوان نماینده مردم این حوزه انتخاب شد.

 11:30 با شمارش آرای حوزه ارامنه، روبرت بگلریان به عنوان نماینده ارامنه اصفهان و جنوب ایران انتخاب شد.

 11:30 امید کریمیان به عنوان منتخب مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

 11:30 جواد سعدون‌زاده پیروز انتخابات آبادان شد.

 11:37 محسن بیگلری با کسب آرای لازم به عنوان نماینده شهرستان‌های سقز و بانه انتخاب شد.

 11:45 انتخابات تالش‌، رضوانشهر و ماسال به دور دوم کشیده شد. از مجموع 186 هزار و 143 رای ماخوذه از حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال، بهمن محمدیاری با 39 هزار و 883 رای بیشترین آرای ماخوذه این حوزه را کسب کرد و رقیب او، احسن‌الله رادمهر 37 هزار و 554 رای را به دست آورده است.

 11:54 حامد قادرمرزی با کسب بیش از 28 هزار رأی به عنوان نماینده شهرستان‌های قروه و دهگلان انتخاب شد.

 

12:19 ضرغام صادقی کاندیدای جبهه متحد و پایداری، با کسب یک‌چهارم آرای مردم شیراز نماینده مردم این شهرستان در مجلس نهم شد.

 

12:19 ابوالقاسم جراره به‌عنوان جوان‌ترین نماینده راه یافته به مجلس ، همراه با محمد آشوری و منصور آرامی به ترتیب موفق به کسب بیشترین آرا در حوزه انتخابیه بندرعباس شدند.

 

12:32 در حوزه انتخابیه ایلام، فریدون همتی با کسب 41 هزار و 310 رای، احمد شوهانی با کسب 39 هزار و 343 رای، داریوش قنبری با کسب 31 هزار و 290 رای و علی‌اکبر متین با کسب 30 هزار و 792 رای به دور دوم انتخابات راه یافتند.

 

12:32 پس از شمارش نهایی آرای حوزه انتخابیه پاکدشت، فرهاد بشیری با ۴۹ هزار و ۹۲۶ رای وارد مجلس شورای اسلامی شد.

 

12:32 نتایج نهایی شمارش آرای ماخوذه از صندوق‏های رای حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه اعلام و شاهرخ رامین به‌عنوان نماینده این حوزه راهی صحن بهارستان شد.

 

12:35 هاشمزهی با ۱4هزار و ۵۳۴ رای نماینده نهبندان و سربیشه در مجلس شد.

 

۱۲:۴۴ محمدعلی عبداله‌ر‌زاده با 43هزار و 198 رای به‌عنوان نماینده حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان انتخاب شد.

12:58  رجب رحمانی با اخذ ۳۷ هزار و ۶۴۳ رای از حوزه انتخابیه تاکستان راهی نهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.

13:19 در حوزه انتخابیه بوشهر از مجموع 134 هزار و 94 رای عبدالکریم جمیری با کسب 47 هزار و 538 رای حائز اکثریت آرا شده و به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

13:41  حجت‌الاسلام سید محمدمهدی پورفاطمی با 29 هزار و 990 رای از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان راهی مجلس شد.

13:46  پس از پایان شمارش آرا در شعب اخذ رای حوزه شبستر، علی علیلو توانست وارد مجلس شورای اسلامی شود.

14:00  با اتمام زمان شمارش آرا در ایرانشهر،  محمد سعید اربابی با حداکثر آرای ماخوذه نماینده این حوزه انتخابیه شد.

14:03  با اتمام شمارش آرا در حوزه انتخابیه شهرستان بناب، محمد باقری‌ بنابی برنده انتخابات در این حوزه  شد.

14:07  مجید منصوری بیدکانی و محسن کوهکن ریزی از حوزه انتخابیه لنجان به دوره دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان لنجان راه یافتند.

14:12  سید شریف حسینی برای دومین بار از حوزه انتخابیه اهواز به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

15:03  در حوزه انتخابیه سمیرم مسعود پیر مرادیان با 10 هزار و 776  رای و بهروز جعفری با 9 هزار و 423 رای بیشترین آراء را در بین کاندیداها کسب کردند ب راین اساس انتخابات در این حوزه به دوره بعدی کشیده شد.


نشست خبری مصطفی محمدنجار در ستاد انتخابات وزارت کشور
مشروح/ وزیر کشور در جمع خبرنگاران مطرح کرد
اتمام شمارش آرای 145 حوزه از 207 حوزه انتخابیه سراسر کشور

خبرگزاری فارس: مصطفی محمدنجار تأکید کرد: از 207 حوزه انتخابیه، شمارش آرای 145 حوزه به پایان رسیده و تاکنون 135 داوطلب به مجلس راه یافته‌اند و ۱۰ حوزه نیز به مرحله دوم کشیده شده است.


 
  • تعداد صفحات :6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

امار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
  • افراد حاضر در این وب

لینك نگار